Лікування зубів у Києві – ціни в стоматології iD-Dent
АдресКиїв, вул. Братиславська 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Передзвоніть мені
Записатися на прийом

График работы Пн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Лікування зубів

Лікування зубів у клініці ID Dent в Києві – це цілий ряд різних стоматологічних процедур. Всі вони спрямовані на відновлення пошкоджених тканин і збереження здоров’я зубів. На стан ротової порожнини впливають такі чинники як: спадковість, правильне дотримання гігієни і режим харчування.

Адрес

Київ, вул. Братиславська 14Б

Подивитися всі ціни Консультація
Лікування зубів

Наші лікарі

Броєв Володимир Рафаелович

Головний лікар клініки; лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Парменов Олег Володимирович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Коляндра Аліна Сергіївна

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортодонт

Записатись

Агабекян Андранік Вачикович

Врач-стоматолог общего профиля; стоматолог-ортопед

Записатись

Маловичко Ярослав Ігорович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортопед

Записатись

Мелконян Апет Седракович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-терапевт

Записатись

Страшко Євгенія Миколаївна

Врач-стоматолог общего профиля; детский врач-стоматолог

Записатись
Більше лікарів Більше лікарів

Відгуки

Поки що відгуків немає, але ви можете стати першим!

КомментарийЗалишити відгукнам дуже важлива Ваша думка!

Лікування карієсу

Найпоширенішим захворюванням, з яким звертаються до нас пацієнти, є карієс. Якщо його вчасно не лікувати, то він переходить у більш серйозні – пульпіт, періодонтит і т.д. У таких випадках доводиться лікувати вже корінці, а це більш складне лікування зубів , яке має також і більш високу ціну.

Лікування карієсу слід почати на ранній стадії, так як це ще оборотний процес, при якому необхідне відновлення і зміцнення емалі. Для такого лікування використовуються медичні препарати, які містять кальцій, фосфор, фтор. Якщо карієс перейшов уже в середню або глибоку форму, тоді потрібно видалити уражені тканини, а потім провести пломбування.

Лікування каналів зуба

Якщо вчасно не вилікувати карієс, то знадобиться лікування кореневих каналів зуба (ендодонтичне лікування), що є важким процесом, так як у кожної людини свої особливості будови системи кореневих каналів, а доступ до цієї області досить складний. Якщо пошкодження зуба застаріле і інфекція торкнулася щелепних кісток – процес лікування буде довгим. Результат лікування залежатиме не тільки від кваліфікації та досвіду ендодонта, а й способу життя самого пацієнта і його догляду за зубами.

Лікування зуба мудрості

Зуб мудрості ( «вісімка») в більшості випадків прорізується тільки після 18-ти років або в деяких випадків набагато пізніше. Як правило, його видаляють, навіть якщо він повністю здоровий, оскільки може зіпсуватися прикус. Не рекомендується видалення тільки якщо він не змінює положення інших зубів або виконує роль опори для імплантатів. Також його залишають, якщо зуби поруч (5-й, 6-й, 7-й) видалені – тоді зуб мудрості буде рости рівно і на вільному місці.

Кожне відвідування клініки ID Dent проходить у комфортних умовах. Пацієнти завжди йдуть від нас із здоровою привабливою посмішкою і в чудовому настрої. Ціни на лікування зубів дивіться в спеціальному блоці.