Лікування пародонтозу в Києві – ціна в стоматології ID Dent
АдресКиїв, вул. Братиславська 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Передзвоніть мені
Записатися на прийом

График работы Пн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Лікування пародонтозу

Пародонтоз – це запалення тканин, що оточують зуб: ясен та кістки під ними. На початковій стадії (гінгівіт) ясна стають червоними, набряклими та можуть кровоточити. При загостреній формі (періодонтит) ясна відходять від зубів та утворюють так звані «кишені», що знаходяться між зубами та яснами. По мірі того, як прогресує хвороба, руйнується все більша та більша кількість кістки та пародонтальних зв‘язок. Пародонтоз потребує негайного лікування, адже при загостреній формі зуби стають рухливими, і тому їх потрібно видалити, бо в іншому випадку вони просто випадуть. 

Адрес

Київ, вул. Братиславська 14Б

Подивитися всі ціни Консультація
Лікування пародонтозу

Наші лікарі

Броєв Володимир Рафаелович

Головний лікар клініки; лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Парменов Олег Володимирович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Коляндра Аліна Сергіївна

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортодонт

Записатись

Агабекян Андранік Вачикович

Врач-стоматолог общего профиля; стоматолог-ортопед

Записатись

Маловичко Ярослав Ігорович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортопед

Записатись

Мелконян Апет Седракович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-терапевт

Записатись

Страшко Євгенія Миколаївна

Врач-стоматолог общего профиля; детский врач-стоматолог

Записатись
Більше лікарів Більше лікарів

Відгуки

Поки що відгуків немає, але ви можете стати першим!

КомментарийЗалишити відгукнам дуже важлива Ваша думка!

Лікування пародонтозу

Симптомами пародонтозу можуть бути:

  • червоні запалені ясна;
  • відкладення зубного каменю біля основи зуба;
  • чутливість зубів до зовнішніх, термічних і хімічних подразників;
  • кровоточивість при чищенні зубів;
  • неприємний запах з рот;
  • ясна відходять від зубів і спричиняють їх видовження;
  • рухливість зубів;
  • втрата зубів;
  • інфекції ясен.

Незалежно від того, пародонтоз це чи ні, наша рекомендація – звернутися до стоматолога за появи перших проявів того, що щось не так (кровоточивість ясен під час чищення зубів, запалення ясен). Вилікувати пародонтоз та інші захворювання завжди легше на початкових стадіях. Чим раніше Ви вживете заходів, тим більше у Вас шансів врятувати свої зуби.

В ID Dent у Вашому розпорядженні знаходяться кваліфіковані лікарі для проведенння спеціалізованих консультацій, комплексного лікування, моніторингу та періодичного контролю, щоб ефективно запобігти виникненню цього захворювання, а також вилікувати уже встановлений пародонтоз ясен.

В нашій клініці використовуються сучасні стоматологічні технології, які дозволяють зупинити розвиток захворювань ясен. Одним із способів лікування, який пропонує своїм пацієнтам клініка ID Dent, є лікування пародонтозу лазером (ціни на всі послуги вказані у спеціальному блоці). Використання лазера є одним із найпопулярніших методів лікування пародонтозу, так як він малоінвазивний і приносить швидкі покращення, а його результати більш ефективні та довготривалі.

Причини пародонтозу ясен

Існує багато чинників, які провокують появу пародонтозу, але основною причиною залишається бактеріальній наліт. Він постійно утворюється на зубах і контролюється лише дотриманням правильної гігієни ротової порожнини: чищення зубів не менше двох разів на день, використання ополіскувача та зубної нитки, регулярні стоматологічні консультації для оцінки стану Ваших зубів. Якщо наліт не видаляти щоденно, то він твердне і відкладається під яснами, перетворюючись на зубний камінь, який зняти може лише стоматолог.

Окрім поганої гігієни, до чинників, що провокують появу пародонтозу відносять: куріння, дієта, деякі гормональні порушення або психологічні розлади, а також генетика.

Якщо хочете дізнатися ціни та як проходить лікування пародонтозу, телефонуйте по вказаному в контактах номеру або заповнюйте форму на сайті.