Лікування пародонтиту у Києві – ціна в стоматології ID Dent
АдресКиїв, вул. Братиславська 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Передзвоніть мені
Записатися на прийом

График работы Пн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Лікування пародонтиту

Пародонтит – це серйозна інфекція ясен, яка вражає м‘які тканини та руйнує кістку, що утримує зуби. Це друга та найважча стадія захворювання ясен. Пародонтит незворотній і може призвести до ослаблення стану зубів або їх втрати. Він потребує негайного медичного та стоматологічного лікування. 

Захворювання пародонту поширені як у розвинених країнах, так і в країнах, що розвиваються, і стосуються близько 20-50% населення світу.

В більшості випадків появі пародонтиту можна запобігти. Як правило, він є результатом поганої гігієни ротової порожнини. Чищення зубів не менше двох разів на день, використання зубної нитки та регулярні огляди у стоматолога можуть значно підвищити Ваші шанси на успішне лікування пародонтиту, а також знизити вірогідність розвитку захворювання. 

Адрес

Київ, вул. Братиславська 14Б

Подивитися всі ціни Консультація
Лікування пародонтиту

Наші лікарі

Броєв Володимир Рафаелович

Головний лікар клініки; лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Парменов Олег Володимирович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Коляндра Аліна Сергіївна

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортодонт

Записатись

Агабекян Андранік Вачикович

Врач-стоматолог общего профиля; стоматолог-ортопед

Записатись

Маловичко Ярослав Ігорович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортопед

Записатись

Мелконян Апет Седракович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-терапевт

Записатись

Страшко Євгенія Миколаївна

Врач-стоматолог общего профиля; детский врач-стоматолог

Записатись
Більше лікарів Більше лікарів

Відгуки

Поки що відгуків немає, але ви можете стати першим!

КомментарийЗалишити відгукнам дуже важлива Ваша думка!

Лікування пародонтиту у клініці ID Dent у Києві

З пародонтитом до нас на лікування звертаються багато жителів Києва та інших міст, так як це дуже розповсюджене захворювання. Лікування розпочнеться з огляду, після якого стоматолог складе необхідний план. Лікар спочатку пояснить причини виникнення пародонтиту і розповість про те, як підтримувати гігієну зубів та ясен. Метою лікування пародонтиту є зменшення кількості бактерій у роті, ретельне очищення кишень довкола зубів і запобігання пошкодженню кістки.

Методи лікування пародонтиту:

  • професійна гігієна;
  • медикаментозна терапія;
  • хірургічне лікування.

Одним із найефективніших способів  лікування пародонтиту є лікування лазером. Основною перевагою лікування лазером є можливість знищити усі шкідливі бактерії ротової порожнини, і таким чином створити ідеальні умови для відновлення пошкоджених тканин і зубів. Лазер активно використовують як альтернативу хірургічному втручанню.

Симптоми пародонтиту

Пародонтит завжди розпочинається з запалення ясен(гінгівіту). Одним із перших симптомів, який Ви можете помітити, є кровоточивість під час чищення зубів. Ясна будуть виглядати червоними та набряклими, на зубах можна помітити знебарвлений шар бактеріального нальоту, а також, можливо, відчуватиметься й неприємний запах з рота.

Пародонтит – це запущена стадія захворювання ясен. На відміну від гінгівіту, він є незворотнім процесом та часто викликає серйозні наслідки, впливаючи на Ваші відчуття та зовнішній стан зубів і ясен. З цієї причини дуже важливо не допустити подальшого розвитку хвороби. Якщо Ви виявили у себе симптоми пародонтиту, зверніться за лікуванням до нашої клініки. Ми пропонуємо демократичні ціни, висококваліфікований персонал та нове якісне обладнання. Ми з радістю допоможемо Вам повернути красу та здоров‘я Ваших зубів та ясен!