Акрилові зубні протези
Акрилові зубні протези користуються особливою популярністю серед пацієнтів. Це один з найпростіших, економічних і ефективних способів відновити будь-яку кількість втрачених зубів. Завдяки властивостям акрилу ортопедичні конструкції виглядають максимально природньо і не завдають незручностей. Іншою перевагою акрилових протезів є їх доступна ціна.
Київ, вул. Братиславська 14Б


Наші лікарі


Броєв Володимир Рафаелович
Головний лікар клініки; лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург


Відгуки
Види акрилових зубних протезів
1.Повні акрилові протези
Такий вид потрібен після повного видалення зубів. Він тримається на яснах за рахунок «присмоктуючого» ефекту. Звичайний повний акриловий протез складається з твердої акрилової основи, схожої на ясна, і повного набору штучних зубів з акрилового матеріалу.
2.Часткові акрилові протези
Часткові протези необхідні, щоб замінити декілька втрачених зубів. Вони фіксуються на опорних зубах спеціальними кламерами.
Часткові протези не тільки відновлюють функції зубощелепного апарату, а й відновлюють оклюзійні контакти з рештою зубів, запобігаючи їх міграції і виходу з альвеол.
Фіксація акрилового протеза
Фіксація акрилового протеза зубів відбувається в 4 етапи:
- Діагностика. Спеціаліст оглядає ротову порожнину пацієнта, після цього знімає відбитки з щелеп і робить панорамний знімок на рентген-обладнанні.
- Моделювання. На основі отриманих даних технік зуботехнічної лабораторії створює комп’ютерну 3D модель майбутнього протеза. Даний метод дозволяє домогтися високої точності параметрів конструкції і її ідеального прилягання до тканин порожнини рота пацієнта.
- Виготовлення. Зазвичай така конструкція виготовляється протягом 4 – 7 днів, після чого пацієнта запрошують на примірку і фіксацію.
- Фіксація. Стоматолог фіксує протез в ротовій порожнині пацієнта. Якщо при цьому виникають невеликі проблеми змикання щелеп, їх можна з легкістю усунути на місці.
Акрилові протези накладають на ясна за допомогою спеціальних фіксуючих кремів. З точки зору комфорту пацієнта, спочатку вони можуть здатися досить незручними і можуть викликати незначні проблеми з дикцією і жуванням. Через деякий час ротова порожнина до цього звикає. У період адаптації їх необхідно носити впродовж дня і знімати на ніч.