Капа для вирівнювання зубів у Києві – ціна елайнерів у стоматології ID Dent
АдресКиїв, вул. Братиславська 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Передзвоніть мені
Записатися на прийом

График работы Пн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Капи для вирівнювання зубів (елайнери)

Капа для зубів – невидимий і дуже ефективний спосіб вирівнювання зубів. Як і у випадку з традиційними брекетами, зуби вирівнюються шляхом докладання постійної і контрольованої сили, різниця полягає в відсутності дуг, а також в тому, що вони невидимі. Капи для вирівнювання зубів виготовляються у вигляді прозорих ковпачків з матеріалу, який відрізняється своєю міцністю і еластичністю.

Адрес

Київ, вул. Братиславська 14Б

Подивитися всі ціни Консультація
Капи для вирівнювання зубів (елайнери)

Наші лікарі

Броєв Володимир Рафаелович

Головний лікар клініки; лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Парменов Олег Володимирович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Коляндра Аліна Сергіївна

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортодонт

Записатись

Агабекян Андранік Вачикович

Врач-стоматолог общего профиля; стоматолог-ортопед

Записатись

Маловичко Ярослав Ігорович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортопед

Записатись

Мелконян Апет Седракович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-терапевт

Записатись

Страшко Євгенія Миколаївна

Врач-стоматолог общего профиля; детский врач-стоматолог

Записатись
Більше лікарів Більше лікарів

Відгуки

Поки що відгуків немає, але ви можете стати першим!

КомментарийЗалишити відгукнам дуже важлива Ваша думка!

Переваги вирівнювання зубів капами

Ефективність прозорих брекетів доведена, але тільки ортодонт зможе визначити, чи підійде цей тип апарату і в Вашому випадку. Існує декілька причин, чому капи на зуби користуються все більшим попитом:

  • По-перше, вони непомітні – ніхто не зрозуміє, що Ви проходите ортодонтичне лікування.
  • Можна насолоджуватися будь-якою їжею. Традиційні апарати включають проблему усунення всіх залишків їжі, які залишаються між лігатурами і дугами. Капи для вирівнювання зубів і прикусу не накладають дієтичних обмежень, вони легко знімаються перед прийомом їжі.
  • Стоматологічні капи дуже зручні, вони зроблені з безпечного матеріалу, який гладкий і зручний у використанні, на відміну від жорсткого металу, який може дратувати щоки і ясна.
  • Легко чистяться зубною пастою і зубною щіткою.
  • Дають унікальну перевагу – побачити, як будуть виглядати зуби наприкінці лікування.

Дуже важливо знати, що ортодонтичне лікування багато в чому залежить від Ваших взаємин з ортодонтом, і від того, як Ви слідуєте його вказівкам.

Капи для вирівнювання зубів, лікування і ціна в клініці ID Dent в Києві

Вирівнювання зубів і прикусу представленим способом підходить не кожному. Коли є незначні дефекти, такі як злегка скупчені або зміщені зуби, невидимі брекети можуть бути відмінним варіантом, але в разі складної ортодонтичної проблеми (наприклад, серйозного порушення прикусу) лікар, швидше за все, порекомендує інший вид лікування.

Як і у випадку з класичними брекетами, тривалість лікування залежить від складності випадку. Зазвичай середній термін носіння такого апарату складає один рік, але у важких випадках він може досягати двох років.

Виправлення дефектів зубних рядів за допомогою капи виконується в декілька етапів. Пацієнту видається набір, який включає від 15 до 40 пар кап індивідуальної форми та розміру. Їх слід використовувати тільки в тому порядку, який зазначив ортодонт, змінюючи і приходячи на огляд кожні 2-2,5 тижні.

Рекомендується носити капу не менше 20 годин на добу, в тому числі і вночі. Під час прийому їжі капа знімається, її необхідно добре продезінфікувати (тільки холодною водою). Капа легко надягається на зуби, не потребуючи надмірних зусиль.

Головний мінус капи для вирівнювання зубів – це ціна, вона значно вища ніж у інших апаратів. Це пояснюється тим, що в вартість лікування входить виготовлення 15-40 наборів змінних елайнерів, 3D-моделювання та відбитки щелеп, а також регулярні стоматологічні огляди під час лікування.

Якщо Ви незадоволені своєю посмішкою, хочете носити брекети, але бажаєте, щоб вони були непомітними, зверніть увагу на сучасні рішення в ортодонтичному лікуванні – капи для вирівнювання зубів – елайнери.