Брекети у Києві – ціна установки брекет-системи на зуби в ID Dent
АдресКиїв, вул. Братиславська 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-20, Сб.-Нд. 10-18

Передзвоніть мені
Записатися на прийом

uk Язык


График работы Пн.-Пт. 9-20, Сб.-Нд. 10-18

Брекети

Брекети – ефективні, надійні та безпечні ортодонтичні конструкції. Вони прості в установці та доступні за ціною у нашій стоматологічній клініці ID Dent у Києві. У нас ви можете встановити брекети зараз, а через рік-півтора зможете дарувати оточуючим свою гарну та чарівну посмішку!

Читати далі
Записатися на консультацію до стоматолога
Ім'я Телефон

*Первинна консультація лікаря Безкоштовно - за умови подальшого лікування у клініці

Ціни на Брекети

ПослугаВартість
Первинна консультація ортодонта300 грн
Плановий огляд ортодонта240 грн
Металева брекет-система 1 щелепавід 8 580 грн
Металева самолігуюча брекет-система 1 щелепавід 13 720 грн
Естетичні брекети (керамічні) 1 щелепавід 15 440 грн
Естетичні брекети (сапфірові) 1 щелепавід 18 630 грн
Керамічна самолігуюча брекет-система 1 щелепавід 20 000 грн
Брекет-система Damon Q, 1 щелепавід 20 310 грн
Лінгвальні брекетивід 28 000 грн
Заміна дуги480 грн
Фіксація (заміни) еластичних лігатур 10шт (активація )410 грн
Зняття брекет-системи + чистка3 570 грн
Незнімний металевий ретейнер2 570 грн
Капа для снувід 3 770 грн
Корекція ретейнера в ділянці 1 зуба310 грн
Зняття ретейнерів860 грн
Подивитися всі ціни
Думка лікаря
Думка лікаря Коляндра Аліна Сергіївна про Брекети
Коляндра Аліна Сергіївна Лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортодонт
Найпоширеніший метод, що часто використовується при патологіях прикусу – встановлення брекет-систем. Для тих, хто бажає покращити естетичний вигляд посмішки, брекети стануть найкращим варіантом. Конструкція кріпиться на кожному зубі та з’єднується металевою дугою за допомогою еластичних кілець або... Читати далі

Найпоширеніший метод, що часто використовується при патологіях прикусу – встановлення брекет-систем. Для тих, хто бажає покращити естетичний вигляд посмішки, брекети стануть найкращим варіантом. Конструкція кріпиться на кожному зубі та з’єднується металевою дугою за допомогою еластичних кілець або замочків. За рахунок натягу брекет-системи зуби поступово та обережно повертаються у правильне положення.

У стоматологічній клініці ID Dent у Києві на Лісовому масиві використовують надійні металеві, керамічні, сапфірові брекет-системи для якісного виправлення найскладніших порушень прикусу та зубного ряду. Сучасні матеріали для виготовлення брекетів легкі у догляді.

Стоматологи, ортодонти, хірурги нашої клініки беруться за найскладніші випадки, повертаючи пацієнтам гарну та рівну посмішку. Ціни на встановлення брекетів залежать від обраного матеріалу, курсу лікування та кількістю процедур. Вартість послуги цілком доступна у нашій стоматології.

Коляндра Аліна Сергіївна Лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортодонт Записатися на прийом
Залишились питання? Виберіть зручний спосіб комунікації, натискайте та спілкуйтеся. Наш адміністратор зв'яжеться з Вами протягом 2-5 хвилин!
Вирівнювання зубів брекет-системою
 Брекети
 Брекети
Відгуки про послугу
Середня оцінка - 5
  • Олена Дитиненко
    4 Серпня, 2023

    Аліна Сергіївна це найкращий лікар ортодонт, вона зробила мою посмішку на міліон) перед тим як звернутися саме в цю клініку я обійшла безліч консультацій, нажаль мені казали якісь захмарні ціни на послуги та ніхто не зміг заципити як професіонал своєї справи. Прийшовши на консультацію до Аліни Сергіївни я зрозуміла, що саме в цього лікаря я поставлю брекети, лікар настільки круто проконсультував що я відразу записалася на встановлення брекетиів. Кожного разу коли ти приходиш персонал привітний, лікар постійно питає як зубки, просто приємно спілкуватися з такими професіоналами своєї справи. Майже за два роки моя посмішка стала неймовірною, можу рекомендувати Аліну Сергіївну як лікаря професіонала своєї справи. Можете без вагань робити свою посмішку ще гарнішою, та не соромитися посміхатися))

    Читати далі
  • Олена Дитиненко
    4 Серпня, 2023

    Безмежно вдячна Аліні Сергіївні за мою посмішку! Звернулась до неї по відгукам клініки , в результаті поставила металеві брекети. Після 1 року та 9 місяців я щаслива власниця рівних зубів та гарної посмішки. Лікар дуже привітна та з почуттям гумору) завжди все підкаже як краще доглядати за зубками.Раджу, перевірено на собі!)Аліна Сергіївна це майстер своєї справи, просто в неї золоті руки, тепер мені не соромно посміхатися, я дуже вдячна цій клініці що в них такі чудові працівники))) Можете без вагань звертатися сюди))

    Читати далі
  • Ілля
    12 Червня, 2022

    Брекети однозначно зробили мою посмішку кращою! Не шкодую, що зважився на вирівнювання зубів у дорослому віці. Завдяки професіоналізму лікаря сам процес встановлення брекетів був досить комфортним, звикання пройшло швидко. Звичайно ж, доглядати за брекетами — справа не з легких, але результат того вартий. Наразі проблеми з прикусом усунені, все чудово. Результат навіть кращий, ніж я очікував. Дякую за гарну посмішку, тепер звертатимуся лише до вас!

    Читати далі
  • Інна
    15 Лютого, 2022

    В іншій клініці запевняли, що ставити брекети в 30 років уже пізно. Але дякую вашим стоматологам за те, що їх не злякав мій випадок. Лікар Коляндра Аліна Сергіївна дуже ретельно підійшла до питання виправлення прикусу, провела діагностику, запропонувала різні варіанти брекетів (у результаті зупинилися на керамічних). Перші дні після фіксації було не дуже приємно, але мене про це попереджали. Носила брекети майже два роки, результат зараз відмінний.

    Читати далі
Написати відгук
Лікарі Більше лікарів Більше лікарів
Інформація, надана у статті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює консультацію лікаря.
Брекети

Вам некомфортно посміхатися та фотографуватися через нерівність зубів? Стоматологи клініки ID Dent втілять у реальність вашу мрію про ідеальну посмішку. Установка брекет-системи допоможе позбутися неправильного прикусу безболісно та ефективно. Наші фахівці підбирають тип брекетів, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта, контролюють перебіг лікування та знаходяться завжди на зв’язку з вами!

Термін носіння  від 1 року
Час фіксації 1 щелепи від 45 до 60 хвилин
Вік з 13-14 років, а також дорослим
Час звикання 4-5 днів
Частота візитів 1р. на 4-6 тижнів
Матеріал метал, кераміка, сапфір
Підготовка лікування та видалення зубів, чистка
Догляд середній
Вартість залежить від виду брекетів

Як працюють брекети?

Брекети – це одна з найпопулярніших ортодонтичних конструкцій для виправлення прикусу. Вони являють собою зафіксовані на зубах замки, з’єднані ортодонтичною дугою. Принцип роботи системи полягає в тиску, який ортодонтична дуга чинить на зуби. Поступово вони повертаються у потрібне місце, а дефекти прикусу зводяться нанівець. Тиск дуги коригується лікарем на контрольних візитах раз на місяць – 1,5.

Брекет-системи демонструють ефективність у виправленні складних дефектів прикусу. Вони можуть встановлюватися пацієнтам різного віку: дітям, підліткам та дорослим. Тип та особливості ортодонтичної системи завжди обирає стоматолог-ортодонт, орієнтуючись на індивідуальні особливості пацієнта.

Брекети – складна конструкція, яку не завжди хочеться ставити, і яка впливає на безліч улюблених звичок. Однак будь-які незручності здаються смішними, коли дізнаєшся про глобальні переваги та розумієш, що брекети це – шлях не лише до ідеальної посмішки, а й до здорового життя загалом.

Плющ М. В., Малиновський В. А.Брекет-система //Наукові записки Міжнародного гуманітарного університету:[збірник]. Одеса: Видавничий дім «Гельветика. – 2018. – Т. 29. – С. 60-63.

Показання до встановлення брекет-системи

Брекет-системи встановлюються у таких випадках:

  • аномалії розташування окремих зубів;
  • неправильний прикус у дорослих пацієнтів;
  • аномалії зубного ряду у підлітків та дітей старше 9-12 років;
  • підготовка до імплантації та/або протезування;
  • корекція профілю – виправлення незначних нерівностей зубів задля досягнення бажаного пацієнтами естетичного ефекту.

Які брекети обрати та поставити?

Сучасна стоматологія пропонує пацієнтам великий вибір брекет-систем, які відрізняються за матеріалом виготовлення, ефективністю, зовнішнім виглядом.

Самостійно вибрати брекети неможливо – тут завжди необхідно консультуватися з лікарем-стоматологом. Дантист підбирає конструкцію, орієнтуючись на індивідуальні особливості пацієнта – проблему прикусу, яку потрібно виправити, вік, стан зубів. Важлива й фінансова складова: наприклад, якщо ви хочете заощадити, то краще вибирати металеві брекети, як найбюджетніший варіант. У свою чергу, брекети із сапфіру сподобаються поціновувачам естетики: вони практично непомітні на зубах.

Види брекетів

1. За матеріалом

Металеві

Пластикові

Керамічні

Композитні

Сапфірові (прозорі)

2. За конструкцією

Безлігатурні

Лігатурні

3. За місцем фіксації

Вестибулярні (класичні)

Внутрішні лінгвальні

4. За складом

Прості — з одним видом скоб

Комбіновані— зі скобами різних видів

За матеріалом виготовлення

Металеві брекети — класичні та найбюджетніші. Вони добре зарекомендували себе у питанні виправлення проблемного прикусу, широко використовуються на даний момент в стоматології .

Переваги Недоліки

Мінімальне тертя між пазом та дугою

Якісний метал не псує зуби

Низька ціна в порівнянні з іншими видами брекетів

Помітні на зубах, тому деякі пацієнти можуть відчувати дискомфорт, соромитися

Сапфірові брекети, або прозорі – оптимальний вибір для тих, хто бажає виправити прикус, не жертвуючи естетикою. Вони прозорі, тому непомітні на зубах і не впливають на красу вашої посмішки. Виготовляється такий тип брекетів із штучно вирощених сапфірів в умовах лабораторії.

Переваги Недоліки

Непомітність на зубах

Надійне кріплення

Відсутність негативного впливу на емаль

Швидке звикання

Відсутність суттєвого дискомфорту під часприйому їжі

Не змінюють колір під впливом продуктів харчування

Висока вартість

Пластикові брекет-системи – певний компроміс між сапфіровими та металевими. Вони гарантують високі результати у виправленні прикусу, але при цьому практично непомітні на зубах.

Переваги Недоліки

Практично непомітні на зубах

Швидке звикання

Надійне кріплення

Відсутність негативного впливу на емаль

Простий догляд

Найнижчий рівень міцності, ніж у брекетів інших видів

Підходять не всім пацієнтам

Керамічні брекети виготовляються з якісної кераміки, яка не має негативного впливу на емаль та м’які тканини. Такі конструкції застосовуються для виправлення прикусу у дітей, підлітків і дорослих, мають значний список переваг.

Переваги Недоліки

Естетичний вигляд

Не пошкоджують емаль

Надійна фіксація

Швидке звикання та відсутність дискомфорту під час прийому їжі



Менш міцні ніж брекети з металу

Більш тривалий період виправлення прикусу

Композитні брекети виготовляються із спеціального пластику, відтінок якого може бути максимально наближеним до кольору зуба. Завдяки цьому такі системи відносяться до малопомітних способів виправлення прикусу. Брекети з композиту також більш обережно впливають на зуби: підходять для виправлення прикусу у дітей.

Переваги Недоліки

Виправляють дефекти прикусу будь-якої важкості

Не травмують емаль та слизову оболонку рота.

Підходять для дорослих та дітей віком від 12 років.

Недостатня міцність у порівнянні з іншими видами систем

Менший період експлуатації, можливі поломки у разі неправильного догляду

За місцем фіксації

Брекети в Україні представлені двома видами за місцем встановлення: бувають зовнішні (вестибулярні) та лінгвальні.

Класичний вид брекетів за місцем фіксації – це вестибулярні. Такі системи встановлюються на зовнішній стороні зубів. Вони відмінно підходять для виправлення складних дефектів прикусу та допомагають відносно швидко виправити нерівності зубного ряду. У середньому період носіння вестибулярних брекетів становить від 6 до 12 місяців.

Переваги Недоліки

Виправляють дефекти прикусу будь-якої тяжкості

Відносно швидкий період лікування

Великий вибір моделей, матеріалів

Підходять для дорослих та дітей

Простий догляд

Помітні на зубах, що подобається далеко не всім пацієнтам

Другий вид брекетів за місцем установки — це лінгвальні. Їх встановлюють із внутрішньої сторони зубів, завдяки чому вони залишаються зовсім непомітними на зубах. Ви можете без проблем посміхатися, розмовляти.

Переваги Недоліки

Виправлення дефектів прикусу у дітей та дорослих

Непомітність на зубах

Великий вибір матеріалів виготовлення та моделей

Простий догляд

Не залишають плям на зубах

Не псують емаль

Вища вартість порівняно із вестибулярними брекетами

Не підходять для виправлення деяких типів проблемного прикусу

Класифікація брекетів в ортодонтії

Брекети в ортодонтії класифікуються за:

  1. Матеріалом виготовлення.
  2. Способом встановлення.
  3. Конструкцією.

Обрати оптимальний тип брекет-систем вам допоможе лікар-ортодонт. У нашій клініці ми завжди проводимо ретельну діагностику та пропонуємо пацієнтам оптимальні методи виправлення прикусу брекетами. Брекети для дорослих або брекети для дітей – будь-яку систему встановимо якісно та ефективно!

Що важливо знати перед фіксацією брекетів?

Найважливіше – це вибір спеціаліста, який має великий досвід. Адже саме від професіоналізму ортодонта залежить, яким буде результат лікування, і наскільки комфортним буде сам процес терапії. У стоматологічній клініці ID Dent працюють лікарі з величезним професійним досвідом. Ми знаємо, як виправити навіть найскладніші дефекти прикусу і дбаємо про підбір оптимального методу лікування.

Перед установкою брекетів обов’язково проводиться ретельна діагностика, а також лікуються всі захворювання ротової порожнини – карієс, пульпіт, періодонтит. Встановлювати брекети можна лише тоді, коли зуби повністю здорові, і пацієнт не має протипоказань.

Етапи вирівнювання зубів брекетами

Діагностика

Дантист проводить професійний огляд ротової порожнини та використовує інструментальні методи діагностики. У тому числі можуть застосовуватися такі дослідження, як КТ і рентген зубів. На цьому етапі оцінюється стан зубів та ясен, підбирається оптимальний метод виправлення прикусу, складається графік відвідування клініки.

Огляд ротової порожнини пацієнта перед плануванням ортодонтичного лікування

Підготовка

Якщо є така необхідність, на етапі підготовки до встановлення брекетів проводиться лікування захворювань зубів та ясен. У тому числі, можуть виконуватись такі процедури:

Спектр необхідних процедур визначається виключно індивідуально після діагностики.

Пацієнти, що проходять ортодонтичне лікування, схильні до великих ризиків розвитку карієсу, тому необхідно потурбуватися профілактикою цього захворювання як до, так і під час і після лікування.

Батюк А. С., Александров А. С.Вплив брекет-систем на розвиток карієсу зубів : дис. – Cумський державний університет, 2016.

Етап лікування

Безпосередньо встановлення брекетів та їх носіння. Лікар ортодонт встановлює систему обраного типу, надійно фіксує її, надає вам рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною на період носіння брекетів.

Фіксація брекет-системи підлітку  Фіксація металевої брекет-системи на верхню щелепу

Реабілітація та відновлення

Після зняття брекетів стоматолог оцінює результат разом із вами. І якщо є така потреба, обираються методи корекції: наприклад, елайнери. Також цей етап лікування передбачає фіксацію ретейнерів – для закріплення отриманого результату.

Результат

Ось і все: ви можете насолоджуватися гарною посмішкою та правильним прикусом. Після носіння брекетів важливо регулярно відвідувати лікаря стоматолога, ретельно дотримуватись його рекомендацій і робити професійну гігієну 1 раз на 6 місяців.

Фото до вирівнювання зубів брекетами    Фото після зняття брекетів

Переваги встановлення брекет-систем у клініці ID DENT

Стоматологічна клініка ID Dent гарантує професійне і комфортне виправлення прикусу. Ми встановлюємо брекети для зубів – металеві, керамічні, сапфірові та інші. Ми подбаємо про те, щоб ваша посмішка була ідеальною:

  • використовуємо сучасні методи виправлення прикусу;
  • індивідуально підбираємо ортодонтичні системи;
  • контролюємо перебіг лікування на всіх етапах;
  • дбаємо про оптимальну вартість лікування.

Наші лікарі із задоволенням проконсультують вас і дадуть відповідь на всі ваші питання щодо виправлення прикусу. Тому якщо потрібні брекети під ключ – звертайтесь до нас!

Як формується ціна на брекети у Києві?

Усіх, хто планує вирівнювати зуби за допомогою ортодонтичних конструкцій, цікавить ціна на брекети у Києві. Вартість системи залежить від таких факторів, як матеріал виготовлення брекетів, їх тип, індивідуальний прайс медичного центру, до якого ви звертаєтесь. Ознайомитись з актуальними цінами у клініці ID Dent ви можете на цій сторінці нашого сайту. Також ми завжди із задоволенням проконсультуємо вас за телефоном.

Як доглядати за брекетами?

Рекомендації по догляду за брекет-системою

Під час носіння брекет-системи дуже важливо дотримуватись правил догляду за ротовою порожниною та самою конструкцією. Це допоможе уникнути надмірного скупчення нальоту на зубах та появи карієсу. Дотримуйтесь наступних правил:

  • ретельно чистіть брекети після кожного прийому їжі;
  • чистіть зуби вранці та ввечері, після їжі;
  • користуйтесь ополіскувачем для ротової порожнини;
  • уникайте твердих продуктів під час носіння брекетів.

Також дуже важливо дотримуватись графіка відвідування клініки, рекомендованого вашим лікарем-стоматологом. Саме фахівець розробить для вас індивідуальні рекомендації щодо догляду за брекетами і супроводжуватиме вас протягом усього періоду лікування.

Бажаєте виправити прикус? Запишіться на консультацію до лікаря-ортодонта прямо зараз телефоном або через форму зворотнього зв’язку.

Локація клініки ID Dent: Київ, лівий берег Дніпра, Лісовий масив (метро Чернігівська чи Лісова). Допоможемо вам отримати посмішку вашої мрії!

Список використаної літератури:

  • Лаура Мітчелл. Основи ортодонтії. М: Геотар-Медіа. – 2010. – 336с.
  • Нетцель Ф., Шульц К. Практичний посібник з ортодонтичної діагностики. ГалДент. – 2006. – 176с.
  • Мілет Д., Велбері Р. Вирішення проблем в ортодонтії та дитячій стоматології. МЕДпрес-інформ. – 2009. – 238с.
  • Ноар Джозеф. Практична ортодонтія. Посібник з корекції оклюзії. – ГалДент. – 2015. – 104с.

Часто задавані питання

Навіщо ставлять брекети?

+-

Брекети використовують для усунення патологій естетичного та функціонального характеру. Вони виправляють прикус, роблять зуби рівними, посмішку гарною. За рахунок правильного розташування щелепного ряду покращуються жувальні функції.

Як брекети вирівнюють зуби?

+-

Принцип роботи ґрунтується на механічному впливі на зуби. Конструкція тисне на корені зубів, а ті своєю чергою розтягують зв'язки. В результаті кісткова тканина з одного боку зменшується, а з іншого боку наростає – це відбувається природним чином, через зміну розташування щелепного ряду. Зв'язки при цьому продовжують утримувати зуб,а його цілісність при переміщенні не порушується.

Як доглядати за брекетами?

+-

Догляд полягає у ретельному видаленні нальоту, для цього використовують зубну щітку та пасту. Чистити брекети необхідно після кожного прийому їжі. Також рекомендується час від часу виконувати професійну чистку зубів у кабінеті стоматолога, а вдома користуватися йоршиками, зубною ниткою та іригатором.

Скільки коштують брекети у Києві 2022 року?

+-

Ціна на брекет-систему залежить від типу ортодонтичної конструкції, способу її встановлення і матеріалу виготовлення. Ознайомитись із прайсом нашої клініки ви можете на цій сторінці нашого сайту. Наша ціна на зубні брекети вас приємно здивує.

У якому віці краще встановлювати брекети?

+-

Виправляти прикус необхідно в дитячому віці: тоді щелепа більш піддатлива корекції. Встановлювати сучасні брекет-системи можна за відсутності протипоказань вже з 9-12 років. Але слід пам'ятати, що лікування брекетами у дорослому віці також є ефективним.

Чи є причини виправлення прикусу для дорослих, окрім естетики посмішки?

+-

Так, звичайно. Неправильний прикус — не лише питання естетики, а й проблема, яка часто заважає правильно розмовляти (порушує дикцію), завдає дискомфорту під час прийому їжі та догляду за ротовою порожниною. А ще — викривлені зуби більш схильні до скупчення нальоту і появи карієсу.

Чи можна встановлювати брекети, якщо маю пірсинг?

+-

Тут все індивідуально та залежить від конкретного випадку. Тому ми рекомендуємо проконсультуватися з лікарем. У деяких випадках пірсинг доцільніше зняти, оскільки він може травмувати брекет-систему.

Чи можна встановлювати брекети під час вагітності?

+-

Ми не рекомендуємо встановлювати брекети під час вагітності, оскільки зуби майбутньої матері є більш чутливими до ушкоджень — у них знижується рівень кальцію. Провести виправлення прикусу слід до вагітності або після неї, та після завершення лактації.

Чи обов'язково після зняття брекетів носити ретейнер?

+-

Ні, не обов'язково. Ретейнер допомагає закріпити результат і провести докорекцію прикусу, але чи потрібен він конкретно у вашому випадку зможе визначити лікар.

Як зрозуміти, яка брекет-система мені найбільше підходить?

+-

Тут існує єдиний спосіб: проконсультуйтеся зі стоматологом. Лікар зможе врахувати всі "за" і "проти", і підібрати метод корекції прикусу у відповідність до ваших індивідуальних особливостей і навіть бюджету, який ви можете виділити на цю процедуру.

Який спосіб ефективніший для виправлення прикусу: за допомогою брекетів, вінірів чи елайнерів?

+-

Брекети призначають у випадках складного викривлення зубів – це дуже ефективний та результативний метод. Але зрозуміти, що буде ефективніше у вашому випадку, можна тільки після діагностики.

Чи потрібно для встановлення брекетів видаляти зуби, наприклад, вісімки?

+-

Ні, це не обов'язково. Кожен випадок розглядається лікарем індивідуально.

У якому віці вже пізно ставити брекети?

+-

Попри стереотипи, немає віку, коли вже пізно ставити брекети. Навіть у дорослому віці (30-40 років) цей метод корекції прикусу демонструє відмінні результати.

Скільки часу потрібно носити брекети?

+-

У середньому період носіння брекетів становить від 6 місяців до 1.5 року. Все залежить від складності зубної патології та дотримання графіку корекції системи.

Чи можуть зуби після носіння брекетів повернутися у попереднє положення?

+-

Малоймовірно. Як правило, результат, досягнутий під час лікування, зберігається весь час.

Скільки часу потрібно носити ретейнер після зняття брекетів?

+-

Все індивідуально. Докорекція може тривати від 6 до 12 місяців, залежно від результату, який ви хочете отримати, а також часу, який ви носили брекет-систему.

Чим полоскати ротову порожнину зі встановленими брекетами?

+-

Ополіскувач для ротової порожнини вам порадить ваш лікар-стоматолог.

Брекети: скільки звикати?

+-

Все залежить від типу брекет-системи. Процес звикання займає від 2 тижнів до місяця. Потім дискомфорт повністю зникає, і ви можете зручно розмовляти, посміхатися, вживати улюблену їжу.

Скільки займає процес постановки брекетів?

+-

Як правило, менше години. Лікар робить все можливе, щоб процес фіксації брекетів був максимально швидким та комфортним для пацієнта.

Кому не можна ставити брекети?

+-

Особам із психічними розладами, епілепсією та деякими іншими захворюваннями. Перед фіксацією проконсультуйтеся з лікарем.

Що буде, якщо не ставити брекети?

+-

Проблемний прикус може спровокувати низку проблем зі здоров'ям: через нього у важкодоступних місцях ротової порожнини накопичується наліт, можливий розвиток карієсу, періодонтиту, пульпіту.

Сертифікати
  • Сертифікат #1 - Коляндра Аліна Сергіївна Лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортодонт
  • Сертифікат #2 - Броєв Володимир Рафаелович Засновник та головний лікар клініки ID Dent; лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург
Відгуки Нам дуже важлива ваша думка!
Ваша оцінка*:
Ім'я та прізвище
Схожі стоматологічні послуги