Імпланти SGS Dental System у Києві: ціна встановлення швейцарських імплантів SGS від id-dent
АдресКиїв, вул. Братиславська 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-20, Сб.-Нд. 10-18

Передзвоніть мені
Записатися на прийом

uk Язык


График работы Пн.-Пт. 9-20, Сб.-Нд. 10-18

Імпланти SGS

Імплантати SGS – надійне, швидке та ефективне вирішення задачі імплантації. У клініці ID Dent ми використовуємо оригінальні імпланти швейцарського виробника, щоб забезпечити пацієнтам прогнозований результат лікування та його доступну ціну.

Читати далі
Записатися на консультацію до стоматолога
Ім'я Телефон

*Первинна консультація лікаря Безкоштовно - за умови подальшого лікування у клініці

Ціни на Імпланти SGS

ПослугаВартість
Консультація щелепно-лицевого хірурга650 грн
Подивитися всі ціни
Думка лікаря
Думка лікаря Кеян Давид Миколайович про Імпланти SGS
Кеян Давид Миколайович Щелепно-лицевий хірург, лікар-стоматолог-хірург, лікар-імплантолог
Виробник SGS Dental (Швейцарія) пропонує широку лінійку імплантів для вирішення різних клінічних завдань. Це один із світових лідерів у галузі імплантології, який працює у цій сфері понад 20 років – з 2001 року. Дентальні імпланти SGS Dental... Читати далі

Виробник SGS Dental (Швейцарія) пропонує широку лінійку імплантів для вирішення різних клінічних завдань. Це один із світових лідерів у галузі імплантології, який працює у цій сфері понад 20 років – з 2001 року.

Дентальні імпланти SGS Dental характеризуються відмінними показниками біосумісності завдяки виготовленню з титану, а також інноваційним технологіям обробки поверхні. Системи можна встановлювати відразу після видалення зуба, а також при невисокій щільності кісткової тканини. На всі імпланти поширюється довічна гарантія виробника.

Тому, якщо ви зіштовхнулися з проблемою повної або часткової адентії, чекаємо на вас у клініці ID Dent на Лісовому масиві. Ми використовуємо оригінальні імпланти, гарантуємо комфортну та безболісну корекцію зубного ряду. А також ціни, повністю виправдані якістю дентальних систем імплантів.

Кеян Давид Миколайович Щелепно-лицевий хірург, лікар-стоматолог-хірург, лікар-імплантолог Записатися на прийом
Залишились питання? Виберіть зручний спосіб комунікації, натискайте та спілкуйтеся. Наш адміністратор зв'яжеться з Вами протягом 2-5 хвилин!
Лікарі Більше лікарів Більше лікарів
Інформація, надана у статті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює консультацію лікаря.

Стоматологічна імплантація є найбільш функціональним та естетично ефективним методом заміщення дефектів зубних рядів. Вона стала невід’ємною складовою сучасної стоматології у питанні повної реабілітації стоматологічних хворих.

Ілик Р. Р.Планування ортопедичного етапу лікування як основа успіху стоматологічної імплантації //Новини стоматології. – 2009. – №. 1. – С. 14-19.

Часто задавані питання

Де виготовляються імпланти SGS?

+-

Зубні імпланти SGS є продуктом відомої швейцарської компанії SGS Dental System Holding. Виробник випускає гвинтові та конічні імпланти зубів з інноваційним покриттям SBTC Bonit.

Які переваги імплантів SGS?

+-

Швейцарські імпланти SGS мають високу біосумісність, вони гіпоалергенні і безпечні для організму. На кожен виріб швейцарський виробник надає довічну гарантію.

Сертифікати
  • Сертифікат #1 - Бойко Степан Сергійович Лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург-пародонтолог
  • Сертифікат #2 - Кеян Давид Миколайович Щелепно-лицевий хірург, лікар-стоматолог-хірург, лікар-імплантолог
  • Сертифікат #3 - Броєв Володимир Рафаелович Засновник та головний лікар клініки ID Dent; лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург
Відгуки Нам дуже важлива ваша думка!
Ваша оцінка*:
Ім'я та прізвище
Схожі стоматологічні послуги