Імпланти ROOTT у Києві: ціна встановлення швейцарських імплантів Рут від id-dent
АдресКиїв, вул. Братиславська 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-20, Сб.-Нд. 10-18

Передзвоніть мені
Записатися на прийом

uk Язык


График работы Пн.-Пт. 9-20, Сб.-Нд. 10-18

Імпланти ROOTT

Титанові імпланти ROOTT допоможуть атравматично, швидко та ефективно скоригувати втрату зубів. Виробник пропонує 3 типи систем, адаптованих під різні ситуації. Швейцарська якість разом із професіоналізмом лікарів — гарантія результату!

Читати далі
Записатися на консультацію до стоматолога
Ім'я Телефон

*Первинна консультація лікаря Безкоштовно - за умови подальшого лікування у клініці

Ціни на Імпланти ROOTT

ПослугаВартість
Консультація щелепно-лицевого хірурга650 грн
Подивитися всі ціни
Думка лікаря
Думка лікаря Кеян Давид Миколайович про Імпланти ROOTT
Кеян Давид Миколайович Щелепно-лицевий хірург, лікар-стоматолог-хірург, лікар-імплантолог
Системи дентальних імплантів ROOTT — це виняткова швейцарська якість, розробка, що базується на результатах півстолітніх досліджень в галузі імплантології. Завдяки виробництву з чистого титану, матеріалу з високим рівнем біосумісності імплантати ROOTT демонструють вражаючі показники приживлення (до 100%).... Читати далі

Системи дентальних імплантів ROOTT — це виняткова швейцарська якість, розробка, що базується на результатах півстолітніх досліджень в галузі імплантології. Завдяки виробництву з чистого титану, матеріалу з високим рівнем біосумісності імплантати ROOTT демонструють вражаючі показники приживлення (до 100%).

У стоматології ID Dent ми успішно використовуємо системи різних дентальних імплантатів. Завдяки цьому можемо підібрати ефективне рішення для будь-якої клінічної ситуації. Корекція повної або часткової адентії, одномоментна або двоетапна імплантація – всі ці процедури проводяться легко і швидко завдяки правильно підібраній системі та професіоналізму лікаря. Тому, якщо ви зіштовхнулися з проблемою адентії, чекаємо на вас у нашій клініці на Лісовому масиві!

Кеян Давид Миколайович Щелепно-лицевий хірург, лікар-стоматолог-хірург, лікар-імплантолог Записатися на прийом
Залишились питання? Виберіть зручний спосіб комунікації, натискайте та спілкуйтеся. Наш адміністратор зв'яжеться з Вами протягом 2-5 хвилин!
Лікарі Більше лікарів Більше лікарів
Інформація, надана у статті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює консультацію лікаря.

При важких формах пародонтиту неможливо зберегти свої зуби, тому імплантація – найкращий варіант лікування. Успіх протезування на імплантах багато в чому залежить від якісної передімплантаційної підготовки та дотримання пацієнтом усіх рекомендацій щодо догляду за ротовою порожниною.

Манічева Н. В. та інші.Дослідження технологій протезування та імплантації зубів //Матеріали міжнародної науково-технічної конференції «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ БІОМЕДИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ». – Одеса, ОП, 2022. – С. 168-170.

Часто задавані питання

Скільки років тримаються імпланти ROOTT?

+-

Завдяки виготовленню з титану, зубні імпланти Рут дуже довговічні. Такі системи служать щонайменше 20 років, і навіть довічно. Але пацієнту важливо дотримуватись правил догляду за ротовою порожниною.

Де виготовляються імпланти ROOT?

+-

Виробництвом імплантів Рут займається відома швейцарська компанія Trate AG. Системи проходять багатоетапну перевірку та повністю відповідають європейським стандартам якості.

Сертифікати
  • Сертифікат #1 - Бойко Степан Сергійович Лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург-пародонтолог
  • Сертифікат #2 - Кеян Давид Миколайович Щелепно-лицевий хірург, лікар-стоматолог-хірург, лікар-імплантолог
  • Сертифікат #3 - Броєв Володимир Рафаелович Засновник та головний лікар клініки ID Dent; лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург
Відгуки Нам дуже важлива ваша думка!
Ваша оцінка*:
Ім'я та прізвище
Схожі стоматологічні послуги