Видалення зуба у Києві – ціна, вирвати зуб у стоматології ID Dent
АдресКиїв, вул. Братиславська 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Передзвоніть мені
Записатися на прийом

График работы Пн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Видалення зуба

Видалення зуба – це хірургічна процедура, спрямована на видалення зуба, який: або не може бути відновлений консервативним методом лікування, або чия наявність у зубному ряду перешкоджає нормальному прорізуванню або вирівнюванню інших зубів. Рекомендовано видаляти зуб вчасно, навіть якщо немає болю. Це дозволяє уникнути появі кіст біля кореня зуба або втрати кісткової маси.

Адрес

Київ, вул. Братиславська 14Б

Подивитися всі ціни Консультація
Видалення зуба

Наші лікарі

Броєв Володимир Рафаелович

Головний лікар клініки; лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Парменов Олег Володимирович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Коляндра Аліна Сергіївна

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортодонт

Записатись

Агабекян Андранік Вачикович

Врач-стоматолог общего профиля; стоматолог-ортопед

Записатись

Маловичко Ярослав Ігорович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортопед

Записатись

Мелконян Апет Седракович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-терапевт

Записатись

Страшко Євгенія Миколаївна

Врач-стоматолог общего профиля; детский врач-стоматолог

Записатись
Більше лікарів Більше лікарів

Відгуки

Поки що відгуків немає, але ви можете стати першим!

КомментарийЗалишити відгукнам дуже важлива Ваша думка!

Відсутність хоча б одного зуба призводить до серйозних естетичних і функціональних порушень. Наприклад, видалення одного з нижніх зубів веде до того, що верхній зуб, розташований над місцем видаленого, опускається нижче. Відсутність великої кількості зубів викликає деформацію щелеп, руйнування щік. Також виникають труднощі з вимовою і пережовуванням їжі.

Протипоказання до видалення зубів

  • Загальні чинники: захворювання крові, серцево-судинної системи, печінки, нирок, ендокринні порушення, геморагічні синдроми, ревматичні захворювання, гострий лейкоз.
  • Місцеві чинники: нагноєння, гострий гайморит.

Складне видалення зуба

Складне видалення зуба – хірургічна операція, при якій, щоб повністю витягти зуб, доводиться розрізати ясна, розпилювати зуб і використовувати інші додаткові інструменти. Зазвичай видалення буває складним, якщо зуб прорізався не повністю, що часто трапляється з «вісімками». Також складним називається видалення молярів з численними викривленими корінцями.

Впродовж всієї операції з видалення зуба Ви будете перебувати під дією анестезії, тому не відчуєте жодного болю.

Що відбувається після видалення

Після того, як дія анестезії припиняється, виникає дискомфорт в тому місці, де проходило видалення, але це цілком нормально.

Через декілька днів пацієнти можуть відчувати легкий біль, тому лікар призначає знеболююче. Прикладений до щоки пакет з льодом також може полегшити біль.

Слід уникати паління протягом наступних 24 годин. У цей період не слід чистити зуби в ділянці поруч з місцем видалення. Також не рекомендується вживати тверду їжу.

Після процедури видалення зуба вільний простір необхідно «заповнити», тобто пацієнтові слід скористатися зубним імплантатом та зубною коронкою. В іншому випадку вільне місце спровокує зміщення решти зубів, які «намагаються закрити» порожній простір. Проведення імплантації рекомендується через 8-12 тижнів після самого видалення.

Скільки коштує видалити зуб

Видалення зуба в клініці ID Dent в Києві – швидка і безболісна процедура. Найчастіше нам доводилося зіштовхуватися з видаленням 8 зуба (зуба мудрості), так як він приносить безліч ускладнень та дискомфорт.

Ціна залежить від складності процедури. На видалення зуба ціна вище, якщо це вісімка (зуб мудрості). Найвища ціна представлена ​​на складне видалення зубів, наприклад, видалення ретинованого зуба. Найнижча ціна – видалення молочних зубів у дітей.