Видалення мудрості зубів у Києві - ціна видалення вісімки в ID Dent
АдресКиїв, вул. Братиславська 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Передзвоніть мені
Записатися на прийом

График работы Пн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Видалення зуба мудрості

Зуби мудрості – восьмі в зубному ряду, рахуючи від середини. Вони можуть прорізуватися в підлітковому, юнацькому, більш зрілому віці, а у 8% людей взагалі не формуються. Зуби мудрості не роблять нас мудрішими, а навпаки можуть викликати серйозні проблеми, якщо їх вчасно не видалити.

Адрес

Київ, вул. Братиславська 14Б

Подивитися всі ціни Консультація
Видалення зуба мудрості

Наші лікарі

Броєв Володимир Рафаелович

Головний лікар клініки; лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Парменов Олег Володимирович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Коляндра Аліна Сергіївна

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортодонт

Записатись

Агабекян Андранік Вачикович

Врач-стоматолог общего профиля; стоматолог-ортопед

Записатись

Маловичко Ярослав Ігорович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортопед

Записатись

Мелконян Апет Седракович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-терапевт

Записатись

Страшко Євгенія Миколаївна

Врач-стоматолог общего профиля; детский врач-стоматолог

Записатись
Більше лікарів Більше лікарів

Відгуки

Поки що відгуків немає, але ви можете стати першим!

КомментарийЗалишити відгукнам дуже важлива Ваша думка!

Що являє собою зуб мудрості

Зуб мудрості або «вісімка» є третім корінним зубом і росте в найвіддаленішій області щелепи. Для нормального прорізування цим молярам потрібен простір на зрілій (сформованій) зубній дузі, тому вони прорізуються у старшому віці.

Як правило, прорізування таких зубів відбувається у віці від 17 до 21 року. Однак бувають і винятки. Зазвичай таких корінних зубів чотири, два верхніх і два нижніх, які виконують функцію пережовування та подрібнення їжі. Вісімки корисні тільки в тому випадку, якщо вони правильно розвиваються і здорові. За інших обставин зуби мудрості можуть привести до інфікування ясен, пошкодження інших зубів та решти проблем, при яких потрібне видалення.

Як розпізнати інфекцію зуба мудрості

Діагноз інфекційного ураження зуба не може бути поставлений на підставі одного симптому. Існує складна симптоматична картина, яка враховується при визначенні діагнозу. Таким чином, чим частіше ви відчуваєте симптоми, перераховані нижче, тим якнайшвидше вам слід звернутися до стоматолога, оскільки це інфекція, і вам необхідне лікування антибіотиками або видалення:

 • Сильні больові відчуття
 • Червоні і запалені ясна
 • Лихоманка
 • Набряк обличчя
 • Проблеми з жуванням
 • Набухання лімфатичних вузлів
 • Головні болі
 • Неприємний запах з рота

Коли рекомендується операція з видалення зуба мудрості

Найбільш оптимальним способом лікування проблем, пов’язаних з зубами мудрості, є їх видалення. Воно рекомендується якщо зуб:

 • Росте в неправильному положенні
 • Призводить до скупчення інших зубних одиниць
 • Прорізався із запаленням
 • Для нього немає місця в щелепі
 • Є підвищений ризик виникнення карієсу.

Коли можна обійтися без видалення

Видалення верхнього або нижнього зуба мудрості не завжди є необхідним. Якщо він здоровий, повністю прорізався з ясен, має правильне положення, добре контактує з іншими зубами під час жування і якщо його можна легко очистити зубною щіткою, то у видаленні немає необхідності.

Як видаляється зуб мудрості і що робити після процедури

Операцію проводять в стоматологічному кабінеті або лікарні, якщо є підвищений ризик ускладнень. Якщо буде виявлено інфекцію, то видалення зуба мудрості відкладуть до тих пір, поки інфекцію повністю не вилікують.

Перед видаленням пацієнту буде зроблена місцева анестезія, щоб знеболити уражену ділянку. У деяких випадках може знадобитися загальна анестезія.

За 48 годин до хірургічного втручання рекомендується утриматися від паління.

Після видалення зуба можуть накласти шви. Деякі з них згодом самостійно розсмоктуються, а інші необхідно зняти через декілька днів після процедури.

Після операції пацієнта буде супроводжувати незначний дискомфорт і легкий біль, які можуть тривати кілька днів, тому стоматолог призначить знеболюючі. Також можуть бути рекомендовані антибіотики для запобігання виникнення інфекцій.

Першу добу після операції можна прикладати до щоки лід, щоб зменшити набряк. Декілька днів після видалення зуба мудрості рекомендується вживати тільки напої і м’яку їжу, а від твердої – відмовитися.

Скільки коштує видалити зуб мудрості

Вартість видалення зубів мудрості вища, ніж звичайне видалення. Це пов’язано з підвищеною складністю доступу до вісімок, а також зі складною будовою коренів останніх молярів. До ціни видалення може бути додана вартість ряду додаткових послуг, в залежності від положення вісімки в кістці.

Точну ціну видалення зуба мудрості найчастіше можна назвати тільки після персональної консультації та проведення рентгенівського обстеження.

Хочете записатися на прийом? Телефонуйте за вказаним контактним номером або заповніть форму на сайті!