Лікування пульпіту у дітей - ціна лікування пульпіту молочних зубів у дитини від id-dent
АдресКиїв, вул. Братиславська 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-20, Сб.-Нд. 10-18

Передзвоніть мені
Записатися на прийом

uk Язык


График работы Пн.-Пт. 9-20, Сб.-Нд. 10-18

Пульпіт у дітей

Пульпіт у дітей розвивається досить швидко, а запалення розповсюджується на навколозубні тканини. Оперативно усунути захворювання здатні лікарі-стоматологи клініки ID Dent. Забезпечуємо комплексне, ефективне та безболісне лікування пульпіту!

Читати далі
Записатися на консультацію до стоматолога
Ім'я Телефон

*Первинна консультація лікаря Безкоштовно - за умови подальшого лікування у клініці

Ціни на Пульпіт у дітей

ПослугаВартість
Консультація дитячого стоматолога (30 хв)400 грн
Лікування пульпіту (ампутація)від 900 грн
Пломбування кореневого каналу (1 зуб)від 400 грн
Інстументальна та медикаментозна обробка к/к (1 зуб)від 300 грн
Лікування поверхневого карієсувід 700 грн
Лікування середнього карієсувід 900 грн
Лікування глибокого карієсувід 1 200 грн
Подивитися всі ціни
Думка лікаря
Думка лікаря Джус Тетяна Михайлівна про Пульпіт у дітей
Джус Тетяна Михайлівна Дитячий лікар-стоматолог
Пульпіт у дітей – це захворювання, яке вражає зубну пульпу та може призвести до її некрозу. Ознаки пульпіту можуть включати в себе біль, набряклість і кровоточивість ясен, біль при вживанні їжі. У нашій клініці ми надаємо якісне... Читати далі

Пульпіт у дітей – це захворювання, яке вражає зубну пульпу та може призвести до її некрозу. Ознаки пульпіту можуть включати в себе біль, набряклість і кровоточивість ясен, біль при вживанні їжі. У нашій клініці ми надаємо якісне лікування пульпіту у дітей, застостовуючи сучасні методи діагностики та лікування. Тому зіткнувшись із першими ознаками хвороби, рекомендуємо відразу ж звернутися до дитячого стоматолога.

Як правило, лікування пульпіту в стоматологічній клініці ID Dent включає препарування уражених тканин, антисептичну обробку зуба, пломбування. Ми знаємо, як допомогти дитині впоратися зі страхом стоматологів, тому лікування пройде без болю та стресу. І тим більше – без сліз. Чекаємо на консультації в нашій клініці!

Джус Тетяна Михайлівна Дитячий лікар-стоматолог Записатися на прийом
Залишились питання? Виберіть зручний спосіб комунікації, натискайте та спілкуйтеся. Наш адміністратор зв'яжеться з Вами протягом 2-5 хвилин!
Відгуки про послугу
Середня оцінка - 5
  • Юлія Коваль
    25 Березня, 2023

    Нещодавно лікували пульпіт у дитини в даній клініці. Лікарі професійні, процедура була безболісною завдяки анестезії. Тепер син не боїться стоматологів і його зуби здорові. Окремо зазначу те, що вартість лікування прорахували наперед: за нашого обмеженого бюджету це було вкрай важливо.

    Читати далі
Написати відгук
Лікарі Більше лікарів Більше лікарів
Інформація, надана у статті, не може бути використана для встановлення діагнозу, призначення лікування та не замінює консультацію лікаря.

Пульпіт тимчасових і постійних зубів у дітей є досить розпо­всюдженою патологією. Ріст захворюваності пульпітом у дітей зумов­лений, з одного боку, несвоєчасним лікуванням карієсу тимчасових зубів, з іншого боку – зниженням загальної реактивності організму дитини. Основним етіологічним фактором пульпіту у дітей є мікроор­ганізми. що проникають у пульпу з каріозної порожнини. Крім того, пульпіт може розвиватися під дією травматичних, хімічних і темпера­турних факторів.

Мелешко О.Лікування пульпітів тимчасових зубів методом вітальної екстирпації пульпи : дис. – Полтавський державний медичний університет, 2022.

Часто задавані питання

Що таке пульпіт у дітей?

+-

Пульпіт у дітей – це запалення тканин, що знаходяться всередині зуба, які містять судини та нерви.

Як лікувати пульпіт у дітей?

+-

Лікування пульпіту у дітей включає видалення ураженої тканини і заповнення порожнини пульпи спеціальним матеріалом.

Сертифікати
  • Сертифікат #1 - Джус Тетяна Михайлівна Дитячий лікар-стоматолог
  • Сертифікат #2 - Броєв Володимир Рафаелович Засновник та головний лікар клініки ID Dent; лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург
Відгуки Нам дуже важлива ваша думка!
Ваша оцінка*:
Ім'я та прізвище
Схожі стоматологічні послуги