Дитяча стоматологія в Києві - прийом до дитячого стоматолога в клініці ID Dent
АдресКиїв, вул. Братиславська 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Передзвоніть мені
Записатися на прийом

График работы Пн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Дитяча стоматологія

Правильна гігієна ротової порожнини з раннього віку має велике значення. Клініка ID Dent повністю адаптована до потреб дітей, а позитивний настрій та посмішки на обличчях наших співробітників обов’язково допоможуть подолати страх дітей перед стоматологом.

Адрес

Київ, вул. Братиславська 14Б

Подивитися всі ціни Консультація
Дитяча стоматологія

Ціни

Цены

Дитяча стоматологія

Послуга

Вартість

Фторування зуба340 грн
Герметизація фісур450 грн
Видалення молочного зуба510 грн
Дитяче чищення зубів (1 рівень)690 грн
Дитяче чищення зубів (2 рівень- Air Flow)1130 грн
Пломбування молочного зубавід 690 грн

Наші лікарі

Броєв Володимир Рафаелович

Головний лікар клініки; лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Парменов Олег Володимирович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Коляндра Аліна Сергіївна

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортодонт

Записатись

Агабекян Андранік Вачикович

Врач-стоматолог общего профиля; стоматолог-ортопед

Записатись

Маловичко Ярослав Ігорович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортопед

Записатись

Мелконян Апет Седракович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-терапевт

Записатись

Страшко Євгенія Миколаївна

Врач-стоматолог общего профиля; детский врач-стоматолог

Записатись
Більше лікарів Більше лікарів

Відгуки

Поки що відгуків немає, але ви можете стати першим!

КомментарийЗалишити відгукнам дуже важлива Ваша думка!

Чому клініка ID Dent?

  • Ваш малюк почуватиметься комфортно та в безпеці

Дітей лікуватимуть стоматологи, які успішно знаходять підхід до маленьких пацієнтів і швидко завойовують їхню довіру. Ми не діємо інстинктивно, тому що регулярно вчимося найкращій поведінці при лікуванні дітей на спеціалізованих курсах.

  • Ви дізнаєтеся все про зуби вашої дитини

Велике значення ми надаємо діагностики. Ми проводимо спеціалізоване рентгенологічне обстеження на місці, завдяки якому детально дізнаємося про стан зубів вашої дитини. А 100% точний діагноз означає більш швидке та ефективне лікування.

  • Усі процедури абсолютно безболісні

Ми приділяємо особливу увагу тому, щоб дитина на кожному етапі лікування відчувала себе у повній безпеці та комфорті. Використовуємо неінвазивну комп’ютерну анестезію, яку подаємо маленькому пацієнтові як чарівну паличку. Ми зробимо відвідування стоматологічного кабінету приємним.

  • Дитина буде під комплексною опікою

При першому відвідуванні, після оцінки стану ротової порожнини, ми підготуємо для кожної дитини спеціальну програму подальшого спостереження. Ми також покажемо вам, як найкраще дбати про зуби щодня. Завдяки цьому найменші пацієнти насолоджуватимуться здоровими зубами та гарною усмішкою протягом усього дитинства.

Дитяча стоматологія

Робота з дітьми потребує великого досвіду та знань, також дуже важливі психологічні міркування. Правильний підхід, особливо під час першого відвідування, є вирішальним для подальшого стоматологічного лікування. Тому дитяча стоматологія вважається однією з найскладніших галузей науки. У Києві Ваша дитина зможе успішно лікувати зуби під наглядом досвідчених спеціалістів клініки ID Dent.

Лікування зубів у найменших стосується як тимчасових, і постійних зубів. Із самого початку варто виробити у дитини звичку до систематичних оглядів, у результаті стан ротової порожнини залишиться в належному стані. Відчуття комфорту надзвичайно важливе під час відвідування стоматолога. Тільки так ми зможемо спонукати дитину продовжувати лікування зубів.

Педодонтія у кращому вигляді

У нашій клініці ми пропонуємо низку процедур, спеціально розроблених для найменших пацієнтів. Ми маємо спеціалізоване обладнання, яке дозволяє скоротити лікування до мінімуму. Вживши відповідних заходів, ми можемо зменшити почуття болю, якого так боїться більшість із нас. Досвідчена команда фахівців знає, як подбати про найменших пацієнтів. Надзвичайно важливо, щоб дитина почувала себе комфортно і повністю довіряла стоматологу. Тільки так ми зможемо переконати кожного маленького пацієнта користуватись нашими послугами. Нашим пріоритетом є бездоганно виконана дитяча стоматологія. Наша клініка в Києві – найкраще місце для турботи про здоров’я зубів вашої дитини.