Очищення зубів у Києві - ціна професійного чищення в стоматології ID Dent
АдресКиїв, вул. Братиславська 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Передзвоніть мені
Записатися на прийом

График работы Пн.-Пт. 9-21, Сб.-Нд. 10-18

Чистка зубів

Красива посмішка та здорові зуби – запорука успіху та благополуччя! Для збереження зубів у відмінному стані найважливішу роль відіграє саме їхня чистка. Згодом на зубах утворюється м’який наліт, який перетворюється на камінь, і навіть найретельніше і старанне чищення зубною щіткою і використання зубної нитки не допоможуть його самостійно позбутися. Тому, крім правильної гігієни порожнини рота будинку, наші фахівці рекомендують професійне чищення зубів у стоматологічній клініці, яка поверне вашим зубам природно білий відтінок та ідеальну гладкість.

Адрес

Київ, вул. Братиславська 14Б

Подивитися всі ціни Консультація
Чистка зубів

Наші лікарі

Броєв Володимир Рафаелович

Головний лікар клініки; лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Парменов Олег Володимирович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург

Записатись

Коляндра Аліна Сергіївна

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортодонт

Записатись

Агабекян Андранік Вачикович

Врач-стоматолог общего профиля; стоматолог-ортопед

Записатись

Маловичко Ярослав Ігорович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-ортопед

Записатись

Мелконян Апет Седракович

лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-терапевт

Записатись

Страшко Євгенія Миколаївна

Врач-стоматолог общего профиля; детский врач-стоматолог

Записатись
Більше лікарів Більше лікарів

Відгуки

Поки що відгуків немає, але ви можете стати першим!

КомментарийЗалишити відгукнам дуже важлива Ваша думка!

Зубний наліт

Зубний наліт – це скупчення бактерій у вигляді плівки, що утворюється на поверхні зубів.

Бактеріальний наліт необхідно видаляти щодня, оскільки інакше він призведе до утворення зубного каменю, що сприяє появі карієсу. Видалення зубного каменю можливе лише у стоматологічній клініці.

Зубний наліт утворюється, коли з поверхні зубів не видаляються залишки їжі, що містять вуглеводи (цукор, продукти з білої муки), молока, газованих напоїв, тортів, цукерок. Бактеріальний наліт може накопичуватися під яснами біля коріння зубів. Це сприяє появі гінгівіту, який проявляється почервонінням та запаленням ясен, а також появою неприємного запаху з рота.

Як запобігти появі бактеріального нальоту

  • Чистіть зуби не менше двох разів на день. Зверніть особливу увагу на простір між зубами, а також між яснами та зубами. При чищенні зубів робіть як горизонтальні, так і вертикальні рухи. Бажано чистити і поверхню язика щіткою, тому що на ньому теж накопичуються бактерії, які потрібно видалити.
  • Використовуйте зубну нитку для видалення залишків їжі та бактерій.
  • Дотримуйтесь збалансованої дієти і вибирайте сирі овочі та фрукти для перекусів між їдою, так як це допомагає видаляти залишки їжі і нейтралізує слинні кислоти, які викликають появу бактеріального нальоту.
  • Ополосніть рот рідиною для полоскання рота, по можливості після кожного їди.
  • Відвідуйте стоматолога кожні шість місяців для ультразвукового чищення зубів.

Професійне чищення зубів

Професійна гігієна ротової порожнини — важлива стоматологічна профілактика, яку рекомендується проводити двічі на рік у стоматологічному кабінеті.

За допомогою чищення зубів у клініці ID Dent у Києві видаляються як бактеріальний наліт, так і зубний камінь над і під ясною, а також більша частина харчових плям, за допомогою етапу очищення повітряним потоком Air Flow.

Будучи простим у виконанні, рутинним і безболісним лікуванням, а також з ефектом негайного видимого поліпшення зовнішнього вигляду зубів, чистка зубів є однією з процедур, що найбільш часто запитуються пацієнтами в нашій клініці.

Чистка зубів у стоматолога ніяк не зашкодить зубам чи загальному здоров’ю пацієнта, єдине, що може зашкодити – це її затримка. Зубний камінь, що накопичився у великих кількостях, викликає ретракцію ясна і зміну кольору кореня (періодонтит), тому цю малоінвазивну процедуру гігієни порожнини рота слід проводити періодично, дотримуючись всіх рекомендацій фахівця.

Бажаєте записатися на прийом? Телефонуйте за вказаним контактним номером або заповніть форму на сайті!