Пармьонов Олег Володимирович - врач-стоматолог в Киеве | ID Dent
АдресКиїв, вул. Братиславська 14Б

ГрафикПн.-Пт. 9-20, Сб.-Нд. 10-18

Передзвоніть мені
Записатися на прийом

uk Язык


График работы Пн.-Пт. 9-20, Сб.-Нд. 10-18

Пармьонов Олег Володимирович

Лікар-стоматолог загального профілю; стоматолог-хірург; стоматолог-ортопед

ОСВІТА

2010-2015 рр. – закінчив Київський медичний університет Української Асоціації народної медицини за спеціальністю “стоматологія” (кваліфікація “лікар-стоматолог загального профілю”).

2015 –2017 рр. – пройшов інтернатуру на базі Київського медичного університету Української асоціації народної медицини.

2019 р. – пройшов навчання в Українській медичній стоматологічній академії та отримав спеціалізацію «стоматолог-хірург».


Стаж роботи:

7 років

Записатись
Рейтинг

Вартість прийому від

300 грн

Адрес

Київ
вул. Братиславська 14Б

Відгуки

Спеціалізація

Сертифікати

Сертифікат #1 - Пармьонов Олег Володимирович Сертифікат #2 - Пармьонов Олег Володимирович Сертифікат #3 - Пармьонов Олег Володимирович Сертифікат #4 - Пармьонов Олег Володимирович Сертифікат #5 - Пармьонов Олег Володимирович Сертифікат #6 - Пармьонов Олег Володимирович

Курси

2017р.

"Повна реабілітація за допомогою адгезивних керамічних конструкцій"

липень 2020р.

"Протезування на імплантатах із розумінням хірургії"

жовтень 2020р.

"Основи імлантологічного лікування та протезування на імплантатах"

листопад 2020р.

"Нова класифікація захворювань пародонту. Практичний погляд на фактори ризику"

листопад 2020р.

"Просунутий курс протезування на імплантатах"

Відгуки

03.11.22

Обійшли з мамою декілька клінік, щоб знайти того, хто поставить їй знімний протез. Зупинились на ID Dent. Привернув нас до себе, що лікар, що клініка в цілому. Виготовлення зайняло 2,5 тижні, кінцева вартість вийшла такою, як і обіцяли. Мама залишилася задоволена результатом, а я тим, що потрапили до ID Dеnt. Рекомендую!

Юлія

11.10.22

Гарний лікар, скарг після лікування немає (ставила 2 пломби)..Працює швидко та декілька разів на тиждень, що зручно. Можете сміливо звертатися до нього)

Жмудь Ольга

23.07.22

Потрапив одного разу до Олега Володимировича по гострому болю, тепер рекомендую його всім друзям. Прийоми проходять швидко, без затримок. А ще зручно, що він і видаляє, і лікує, і протезує. Не треба звикати до нового лікаря.

Руслан

29.05.22

Шукала для своєї мами стоматолога, який зробив би знімний протез. Потрапили на консультацію до Олега Володимировича і не помилилися. Зробив КТ, прорахунок лікування. З повагою ставиться до людей похилого віку, уважний. Мама звикла до протезу відносно швидко, знадобилося декілька корекцій. Лікар сподобався, тепер сама лікую у нього карієс.

Олена Горбач

05.10.21

Видаляла у Пармьонова Олега два зуба мудрості, верхній та нижній зліва. Хвилювалася дуже сильно, але сама операція пройшла без ускладнень. Верхній зуб видалили хвилин за 15, нижній був складнішим, але лікар впорався на ура. Перші три дні був набряк, потім почав спадати. Виконувала всі поради лікаря, тому обійшлося без непередбачуваних ускладнень. Рекомендую)

Катерина

Оставить отзывЗалишити відгукнам дуже важлива Ваша думка!